Güncel Haberler

Portekizli yıldızdan şoke eden Arda Güler açıklaması: ‘Onun hakkında bir fikrim yok’ – Son Dakika Spor Haberleri

Diogo Jota, milli takımımızla oynayacağımız maç öncesinde açıklamalarda bulundu.

Liverpoollu oyuncu, Türkiye'nin çok yetenekli bir takıma sahip olduğunu söyledi. “Türkiye ilk maçı kazanma beklentisiyle daha fazla oynayabilir ya da aynı seviyede oynayabilir. Madalyonun iki yüzü var. Zor bir maç olacak, Çek Cumhuriyeti'nden farklı olacak. Alanları Türkiye'ye vermeyeceğiz” Georgia'nın verdiği şey.” Dedi.

“ÇEKYA'DAN DAHA İYİYİM”

Jota, Türkiye'nin Çek Cumhuriyeti'nden daha iyi bir takıma sahip olduğunu söyledi. “Maçın başlangıcını gördüm. Türkiye harika başladı, bir gol attı, bir gol daha atabilirdi ama izin verilmedi. Türkiye iki harika gol attı, onlara aynı alanı veremeyiz. Maçı daha fazla kontrol etmemiz lazım. Bireysel olarak Çek Cumhuriyeti'nden daha iyi bir takımla “buluşacağız” dedi.

“ARDA GÜLER HAKKINDA HİÇBİR FİKRİM YOK”

Son olarak genç yıldızımız Arda Güler hakkında konuşan Diogo Jota şunları söyledi: “Sahip olduğu nitelikleri biliyorum ama hiçbir fikrim yok. Türkiye'nin bireysel olarak mükemmel bir seçimi var. Daha fazla topa sahip olmamız ve fark yaratmak için mevcut süreyi kısaltmaya çalışmamız gerekiyor.” Sözlerini söyledi.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Antalya Haber Sunucu
meritking